Tuğla Duvar Paneli

Asur

Tuğla Panel

Asur tuğla panel, tuğla görünümlü dekoratif duvar paneli estetik deseni ve farklı renk seçenekleri ile duvarlarınız için eşsiz bir tercih. Uzun ve ince yapısı ile duvarlarına daha ferah ve modern bir hava katıyor.

Brique

Tuğla Duvar Paneli

Brique tuğla panel, tuğladan daha farklı bir deseni bulunan brique tuğla duvar paneli ürünümüz daha çok modern desenler taşıyor. Cafe, restaurant gibi çeşitli mekanlara hava katmak için kullanılmaktadır.

Ladrillo

Tuğla Kaplama

Ladrillo tuğla duvar paneli, harman kültür tuğlasına benzeyen desenleri ile marjinal bir şıklık taşıyor. Kültür tuğlasına hafif ve pratik uygunabilirlik avantajı sağlayan ürünümüz uygulnan duvarları farklılaştırıyor.

Ladrillo Loft

Tuğla Panel

Ladrillo loft tuğla panel, daha sade bir desen ile karşınıza çıkıyor. Renk seçeneklerinde genelde tek renk ve düz derz kullanılmasından dolayı daha ciddi mekanların duvarlarında tercih edilmektedir.

Ladrillo Cemento

Sıvalı Tuğla Panel

Ladrillo cemento tuğla panel, sıvalı tuğlanın daha pratik uyunabilir panel haline getirilmiş hali olarak düşünebilir. Farklı renk seçenekleri bulunan cemento tuğla kaplama paneller, son yılların trend ürünlerimizdendir.